EXPO 2015 MILÁNO

Alitalia and Etihad Airways  jsou oficiálními přepravci na výstavu EXPO 2015, která se bude konat od 1. května do 31. října 2015 v italském Miláně. Alitalia – Etihad Airways  pavilon se bude nacházet vedle Palazzo Italia v srdci EXPO 2015,  v přízemí vás přívítá SOCIAL HUB, kde se budou pořádat různé akce nejen pro návštěvníky a také pro všechny, kteří se napojí přes sociální sítě. Návštěvníci mají možnost se seznámit s destinacemi,  typy operovaných letadel a službách, které obě letecké společnosti nabízejí. Členové “ Freccia Alata”, “Freccia Alata Plus” Club,  Business Class a zvaní hosté Alitalia a Etihad Airways  mohou návštívit v prvním patře pavilonu Premium Lounge určeného k relaxaci a obchodním schůzkám.

Přes webové stránky www.alitalia.com, výběr země Czech Republic, destinations and offers, si zájemci již mohou zakoupit vstupenky na výstavu EXPO 2015.  V současné době jsou v nabídce různé druhy vstupenek (dospělý, rodina, důchodce apod.)  se slevou 20 %, která platí až do zahájení výstavy.

Cestující mohou také využít  denní  přímé spojení z Vídně do Milána na letiště Linate, které se nachází  jen       8 km z  centra  města  a nedaleko  od  této výstavy.

Zpáteční  letenka  vychází od Kč 3.966,-/EUR 155,-/os. včetně letištních a palivových poplatků.

+420 224 228 627 Facebook Youtube