Pohodlné lety s Delta Air Lines z Prahy a Vídně do Orlanda a Indianapolis

Od 30. dubna 2018 bude společnost Delta Airlines nabízet každý den non-stop let mezi Amsterodamem a Orlandem.

Od 25. května 2018 bude společnost Delta Airlines nabízet každý den non-stop let z letiště Paris-Charles de Gaulle do Indianapolis.

Společnost Delta bude na těchto letech provozovat letoun Boeing 767-300ER vybavený sedadly v kategoriích Delta One, Delta Comfort+ a Main Cabin. Každé sedadlo je vybaveno Wi-Fi, obrazovkou umístěnou na sedadle před pasažérem nabízející zábavný obsah a elektrickou zásuvkou. Ve všech cestovních třídách je nabízeno občerstvení a nápoje zdarma.

Leťte s KLM do Bombaje

Od 29. října 2017 bude společnost KLM nabízet třikrát týdně lety z Amsterodamu do Bombaje operované letounem Boeing 787-9 Dreamliner a umožní tak pohodlné spojení s Prahou a Vídní.

Tato nová trasa doplňuje stávající síť spojení nabízenou společností KLM ve spolupráci s leteckou společností Jet Airways. Indická města Dillí, Bombaj a Bengalúru jsou vaší branou do dalších 43 destinací v Indii.

Nový design balíčku s cestovními nezbytnostmi – Premium Economy Comfort Kit

Společnost Air France inovovala balíčky s cestovními nezbytnostmi nabízené ve třídě Premium Economy, svou nabídku rozšiřuje o taštičku pyšnící se elegantním dynamickým designem v modré nebo zlaté barvě. Nový balíček Premium Economy Comfort Kit obsahuje:

– Ochranný návlek na sluchátka
– Špunty do uší,
– Zubní kartáček a pastu,
– Ponožky,
– Masku na spaní.

Třída Premium Economy se nachází mezi třídami Business a Economy; pohodlí a klid v této třídě nabízejí za letu místo k odpočinku a relaxaci za dostupnou cenu.

Leťte s Air France do Nairobi

Od 25. března 2018 bude společnost Air France nabízet třikrát v týdnu let z letiště Paris-Charles de Gaulle do Nairobi operovaný letounem Boeing 787-9 Dreamliner. Toto spojení umožní pohodlné cestování z a do Prahy a Vídně  a doplní současnou nabídku letů provozovaných z letiště Paris-Charles de Gaulle v partnerství s leteckou společností Kenya Airways.

Vyhlášení nejlepších prodejců SKYTEAM 2016

Vyhlášení nejlepších prodejců SKYTEAM za rok 2016

Tak jako vloni či předloni se stala Travel Alliance držitelem ocenění aliance leteckých společností Skyteam, mezi něž patří například Air France-KLM, Aeroflot, Alitalia nebo ČSA, za třetí místo mezi IATA prodejci letenek na českém trhu.

Cena Skyteam 2016

AIR BERLIN – Business Points

Air Berlin připravila pro své nové zákazníky z řad právnických osob atraktivní nabídku, kterou rádi prezentujeme. Noví zákazníci získají možnost po návratu ze svého prvního zpátečního letu s Air Berlin získat jeden jednosměrný evropský úsek zdarma. Na vybrané destinace pak, a to jak novým tak stávajícím zákazníkům, nabízí po jistou dobu možnost dvojnásobného zisku věrnostních mil oproti běžnému stavu.

Ilustrační video    Welcom point PDF     Double point PDF

Nové destinace ČSA

Vyhněte se hlavním městům a prozkoumejte raději rodiště Beatles – Liverpoolu nebo jih Irska, do Corku, kde vás okouzlí divoké pobřeží s mnoha liduprázdnými písečnými plážemi. Cena za zpáteční letenku již od 5 570,- Pro členy programu OK Plus ČSA nabízí na těchto destinacích 2x více mil v rámci promo bonusu.

EXPO 2015 MILÁNO

Alitalia and Etihad Airways  jsou oficiálními přepravci na výstavu EXPO 2015, která se bude konat od 1. května do 31. října 2015 v italském Miláně. Alitalia – Etihad Airways  pavilon se bude nacházet vedle Palazzo Italia v srdci EXPO 2015,  v přízemí vás přívítá SOCIAL HUB, kde se budou pořádat různé akce nejen pro návštěvníky a také pro všechny, kteří se napojí přes sociální sítě. Návštěvníci mají možnost se seznámit s destinacemi,  typy operovaných letadel a službách, které obě letecké společnosti nabízejí. Členové “ Freccia Alata”, “Freccia Alata Plus” Club,  Business Class a zvaní hosté Alitalia a Etihad Airways  mohou návštívit v prvním patře pavilonu Premium Lounge určeného k relaxaci a obchodním schůzkám.

Přes webové stránky www.alitalia.com, výběr země Czech Republic, destinations and offers, si zájemci již mohou zakoupit vstupenky na výstavu EXPO 2015.  V současné době jsou v nabídce různé druhy vstupenek (dospělý, rodina, důchodce apod.)  se slevou 20 %, která platí až do zahájení výstavy.

Cestující mohou také využít  denní  přímé spojení z Vídně do Milána na letiště Linate, které se nachází  jen       8 km z  centra  města  a nedaleko  od  této výstavy.

Zpáteční  letenka  vychází od Kč 3.966,-/EUR 155,-/os. včetně letištních a palivových poplatků.

Z Prahy do Berlína přímý let

Informujeme Váš o zavedení nové linky z Prahy do Berlína a to už od 13.dubna.

Pravidelná linka Praha – Berlín a zpět s 3 denními lety *(sobota a neděle 2 x denně*) nabízí cestujícím ideální spojení do Berlína a dále s přípoji do destinací např. v Skandinávii, Německu, Rakousku.

Spojení z Prahy přes Berlín do Abu Dhabi a partnerství s Etihad Airways  ještě více přiblíží atraktivní destinace v Austrálii, Asii, Indii a Středním Východě.

Nová linka Emirates

Barong dance

S potěšením Vám oznamujeme, že od 03.06.2015 bude Emirates provozovat
novou pravidelnou denní linku do Denpasaru na ostrově Bali v Indonésii.

Ceny již od 18.850,- Kč včetně všech poplatků.