Miles & Smiles

Turkish Airlines programem Miles & Smiles Frequent Flyer nabízí celou řadu výhod a spolupracuje se stovkami partnerů v celé řadě odvětví, aby vám usnadnil život.

Letenky za míle

Shromážděné míle můžete použít ke koupi letenky, s společností Turkish Airlines a Star Alliance.

Upgrade za míle

Shromážděné míle na programu Miles & Smiles použijte za upgrade na Business Třídu.

Turkish Airlines Salónek

Jako člen Miles & Smiles budete mít bezplatný přístup službám , které poskytují Turkish Airlines a Star Alliance.

Nadváha zavazadel

Podle úrovně členství Miles & Smiles získáváte navíc nadváhu.

Použijte přepážky pro Business třídy

Členové Miles & Smiles podle úrovně členství mají možnost využívat přepážky pro odbavení Business třídy, i když létají v ekonomické třídě.

Zcela zdarma se můžete registrovat do věrnostního programu Miles & Smiles Klikem na ikonu.


ISTANBUL LOUNGE

The Lounge Istanbul nabízí svým hostům to nejlepší z Turecké kuchyně, například mantı, börek, pide, gözleme a také světové pokrmy, které těžko naleznete někde jinde.

Salónku mohou využít naši cestující v Business třídy, držitelé karet M&S Elite plus s jedním hostem, držitelé karet M&S Elite Plus s rodinou a držitelé Star Allience Gold karty.

V našem salónku nabízíme bezplatně čerstvé občerstvení  jako například čerstvé džusy,kávu, čaj, teplé a studené jídlo,  polévky, saláty či pečivo.

V Lounge Istanbul jsme dali zábavě a pohodlí novou dimenzi! Díky výjimečnému jídlu, zábavným hrám a zajímavým aktivitám najdete v Lounge Istanbul víc než v soukromým salónku pro cestující.


BUSINESS CLASS CATERING

Cestujícím v business třídě je občerstvení servírováno podle jejich představ, o veškeré potřeby se postará „Létající kuchař“.

Naše nesrovnatelné pokrmy nám přinesly četné ocenění, včetně titulu Nejlepší evropský cateringový servis. Hlavním důvodem, proč se naši cestující vracejí zpět do společnosti Turkish Airlines, je jedinečná kvalita našich pokrmů.

Na mezinárodních letech se naše catering služby v bussines třídě mění podle času odletu a délky letu. Na všech našich mezinárodních linkách vás přivítáme s nápojem na uvítanou těsně před vzletem. Poté servírujeme naše stále měnící menu, připravené s konzistentně čerstvými, vysoce kvalitními přísadami, které jsou prezentovány na stylovém porcelánovém nádobí.

Vynikající chuť našeho Business třídy jídla jsou tvořeny s nadšením našimi létajícími kuchaři. Příprava jídel v kuchyních na obloze zaručuje, že jídlo je co nejčerstvější, když se dostane k cestujícím.


ZÁBAVA NA PALUBĚ

Nevšimnete si, jak čas běží během letu! Vylepšili jsme výběr médií, které jsou k dispozici v našem systému pro zábavu, a to přidáním nejnovějšího mediálního obsahu. Je tu něco pro všechny vkusy a zjistíte, že si užijete cestu ještě víc v zábavných filmech, hudbě, hrách a dalším novém mediálním obsahu!

Celosvětová hudební plavba

Jedním z nejlepších způsobů, jak prozkoumat svět, je rozmanitost jeho hudby. Proto jsme se spojili s přední světovou hudební společností Universal Music Group, abychom vytvořili naši speciální hudební platformu My Music Planet. Naše hudební sbírka obsahuje přes 750 000 písní od více než 3500 hudebníků, stejně jako živé koncerty, zákulisní záběry a hudební grafy.Od romantických milovníků a dobrodruhů ve fantasy světě až po statečné a kovboji divokého západu si můžete vybrat svého oblíbeného společníka! Umožněte nám přeměnit svůj let na fantastickou zábavu s nejnovějšími filmy, dokumentárními programy, programy pro aktuální události a mnoho dalšího v našem systému zábavy.


SÍŤ

Turkish Airlines nadále zvyšuje hodnotu a jde cestou k nejspolehlivější společností pro cestující. Cestu, kterou jsme začali před 81 lety, s pouhými pět letadel, se stále posouvá vpřed a nyní má Turkish Airlines 330 letadel a létá do 304 destinací a 122 zemí.


TOUR ISTANBUL

Vítejte v Istanbulu

Řekněme, že jste přistály na letiště Ataturk v Istanbulu a pokud máte vízum nebo vízum nevyžadujete a máte 6 až 24 hodinovou přestávku můžete se nahlásit na hotel Desk, 30 minut před zahájením zájezdu. Budete vyzvednuti průvodcem a začne Tour Istanbul.

Dobrou chuť

Jste připraveni na zkoumání mimořádných chutí s  nádherným výhledem na Istanbul? Během prohlídky si můžete vychutnat vynikající turecké a osmanské tradiční jídlo v elegantní restauraci.

Objevte krásu

Připravte se na prohlídku světoznámých památek s velkou historií! Jsme přesvědčeni, že to bude jedna z nejvíce nezapomenutelných zážitků. Vychutnejte si nádherný výhled na Bospor z Ortaköy a naplňte každou chvíli radostí v Istanbulu.


Co všechno můžete vyhrát?

První cena

2 letenky do Turecka společnosti Turkish Airlines! V případě že výherce bude registrován v programu  Miles & Smiles v období trvání soutěže (od 20.10. – 2.11. 2018) . (registrace zdarma zde) Bude výherce  přeřazen do business třídy zdarma.

Druhá cena

Model letadla Airbus 320 v měřítku 1:100

Třetí cena

Speciální balíček dárku od Turkish Airlines